Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Cottonelle Ултра ComfortCare Мека Тоалетна Хартија, 24 Двојно Ролни, Бања Ткиво

Cottonelle Ултра ComfortCare Мека Тоалетна Хартија, 24 Двојно Ролни, Бања Ткиво

DEN 513.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Содржи 24 двојно ролни = 48 редовни ролни, 142 лист по ролна тоалетна хартија.Cottonelle бања ткиво никогаш не компромиси својата сила и ефикасноста за да ви даде дека премиум чиста.Сега со нов Брановидна Clean Ripple Текстура, Cottonelle Ултра Comfort Care Тоалет ткиво е три пати посилен и три пати погуста наспроти водечки национален бања ткиво вредност на брендот.Меки, силни и ефективни, Cottonelle Тоалетна Хартија не е само безбеден за вашите зад себе, но тоа е, исто така, канализација-безбедно и септички-безбедно.Изберете Cottonelle Бања Ткиво и искуство на НОВИ Брановидна Clean Ripple Текстура Разлика за себе.Cottonelle нуди меки, силни и чувствителни тоалетна хартија па разлика на она што ви треба, Cottonelle има бања ткиво за вас!И за крајната чисто и свежо чувство, обидете се Cottonelle Flushable Брише.Овие бања брише се 100 проценти flushable, отстранете мирис предизвикува бактерии, нудат голем, двоен слој за чистење на подобро, може да се користи како возрасни брише и се распаѓа побрзо од Пријателе Брише.Cottonelle одговара на повеќето тоалетна хартија на сопствениците.Крстот тоалетна хартија исклучите вашиот шопинг листата и цел Cottonelle Ултра Comfort Care Тоалетна Хартија во рефус.

Спецификација

Избор на клиент