Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BEMIS 7B1200SLOWT 042 ELG Cfwc Е2 Ста Plst St Гром Сива

BEMIS 7B1200SLOWT 042 ELG Cfwc Е2 Ста Plst St Гром Сива

DEN 556.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Еластични пластика со лиен-во боја, отпорен на абење, чипс и Дамки.Шепот блиску зглоб полека и тивко се затвора со допрете за да помогне да се спречи треснувајќи и затегнете прсти.Лесно чистење и промена на зглоб овозможува брз седиште отстранување.Ста-tite seat систем за прицврстување на се намалува инсталација време и помага во спречување на олабавување.Одговара на сите производители' издолжена чаши.Компатибилен со сите производителот е издолжена чаши.Еластични пластика со лиен-во боја, отпорен на абење, чипс и дамки.Шепот блиску зглоб полека и тивко се затвора со допрете за да помогне да се спречи треснувајќи и затегнете прсти.Лесно чистење и промена на зглоб овозможува брз седиште отстранување.СТА-TITE seat систем за прицврстување на се намалува инсталација време и помага во спречување на олабавување.

Спецификација

Избор на клиент