Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Tianjintang рачно изработени Кинески Calligraphy Пракса Мастило Сликарство Бамбус Четка за Почетник (Jiu Ченг Гонг 九成宮-S)

Tianjintang рачно изработени Кинески Calligraphy Пракса Мастило Сликарство Бамбус Четка за Почетник (Jiu Ченг Гонг 九成宮-S)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Рачно изработени на традиционален Кинески calligraphy четка,специјално понудени за практикување или пишување "Оу Ti"欧体-Ouyang Xun стил penmanship.Мешани коса,животински влакна,yanghao и langhao,jianhao 兼毫,меки и добро натопи водата и мастило.Бамбус рачка,изработени од квалитетна бамбус,врежан со некои Кинески знаци на дршката.Погоден за сите ученици,вклучувајќи ги и децата,тинејџерите и возрасните и уметници.Повеќе информации, ве молиме видете Опис на Производот подолу.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.рачно изработени на традиционален Кинески calligraphy четка,бамбус рачка,погоден за учениците како тинејџерите и возрасните,уметник.

Спецификација

Избор на клиент