Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LAJA Увозот 2 Парчиња Прави и Криви Долго Пинцети Сет, Повеќенаменски Нерѓосувачки Челик Прецизност Пинцети за Аквариум Риба Резервоарот Водни Растенија

LAJA Увозот 2 Парчиња Прави и Криви Долго Пинцети Сет, Повеќенаменски Нерѓосувачки Челик Прецизност Пинцети за Аквариум

DEN 371.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

2 Парчиња Прави и Криви Долго Пинцети Сет, Повеќенаменски Анти- ' Рѓа Трајни Нерѓосувачки Челик Прецизност Пинцети за Аквариум Риба Резервоарот Водни Растенија.Направени Во Не ' Рѓосувачки Челик.Големина : 12" инч.Направени од страна на Laja Увозот.Купат Најдоброто Од Laja Увозот. 2 Парчиња Прави и Криви Долго Пинцети Сет, Повеќенаменски Анти- ' Рѓа Трајни Нерѓосувачки Челик Прецизност Пинцети за Аквариум Риба Резервоарот Водни Растенија.

Спецификација

Избор на клиент