Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Комбинација Вежба и Допрете го Постави 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Завртка Тема Метрички Допрете Вежба Малку M3/M4/М5/M6/М8/M10 Титаниум Обложена High Speed Челик ХСС Веж

Комбинација Вежба и Допрете го Постави 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Завртка Тема Метрички Допрете Вежба Малку M3/M4/М5/M6/М8/M10

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

✪✪✪✪✪【Материјал】 Овие вентили се направени од високо-брзински челик и имаат nitriding површината за висока цврстина и ' рѓа отпор. ✪✪✪✪✪【Големини】 Постојат вкупно 6 славини од различни големини од М3 да M10 кој можете да го користите да се намали на различни теми. ✪✪✪✪✪【Дизајн】 чешми се дизајнирани со спирала жлебови и чип процес на чистење ќе биде подобро. ✪✪✪✪✪【Дупчење】 Овие се чешми со дупчење функција, со кои може да се ударна дупка и намалување на нови теми во исто време. ✪✪✪✪✪【Прецизност】 Овие чешми се користи на машина за да се направи на допирање, кој обично е повеќе точни како што се елиминира човечките грешки.Опис : Вежба допрете битови се зголеми ефикасноста на работењето со дозвола за дупчење и прислушување, за да се оствари во една помине.Овие ХСС вежба и допрете битови се одлични алатки кои се користат за да се создаде завртка теми, да го намали или форма на женски дел на парење пар.Тие се користи на машина за да се направи на допирање, како што струг.Машина допирање со овие чешми е побрзо, и, генерално, повеќе точни поради човечка грешка е елиминиран.Карактеристики : Материјал : High speed челик(титаниум обложена ) Боја : Како на сликите покажуваат Хексадецимален месо тело : 6.35 mm(1/4") Стандард : Метрички Навој Големина : М3, М4, М5, M6, М8, M10 Теренот : 0.5 mm, 0.7 мм, 0.8 mm, 1.0 mm, 1.25 мм, 1.5 mm Користи За : Машина Функција : Дупчење Количина : 6 Пакетот Вклучува : 6 x Чешми.

Спецификација

Избор на клиент