Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Amocase Светат во Темно Силикони Случај со 2 во 1 Перо за Samsung Галакси Забелешка Плус 10/Забелешка 10 Плус 5G,Стилски и Шарени Печатени Прозрачна Noctilucent Флексибилни Мека TPU Sh

Amocase Светат во Темно Силикони Случај со 2 во 1 Перо за Samsung Галакси Забелешка Плус 10/Забелешка 10 Плус 5G,Стилски

DEN 143.52
 

Достапно за нарачка
Залиха

[Компатибилен Модел] : ве Молиме Имајте во предвид Меки Силиконски Прозрачна Случај Само Наменета за Samsung Галакси Забелешка Плус 10/Забелешка 10 Плус 5 G.Не е компатибилен со било кој друг уред. [Ултра хибрид случај] : Мека TPU случај е тенок и лесен за флексибилни издржливост.Прилично Приказ на дизајнот на вашиот телефон за зачувување на природните, гол изглед. [Шок Апсорпција TPU Браник] : Агол браници заштита на капки.Мека TPU материјали нудат максимална заштита од удари и тешко хитови за грбот и страните на телефонот. [ЗАШТИТНА & ПОГОДНО] : случајот исто така нуди и одлична камера заштита со покрена усна за да се избегне гребење ако поставени на нерамни површини.Лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај. [Пакет] 1 x Noctilucent Случај,1 x Слободни Црна 2 во 1 Специјалното Пенкало. [Ултра хибрид случај] : Мека TPU Флуоресцентни случај е тенок и лесен за флексибилни издржливост.Прилично Приказ на дизајнот на вашиот телефон за зачувување на природните, гол изглед. [Шок Апсорпција TPU Браник] : Агол браници заштита на капки.Мека TPU материјали нудат максимална заштита од удари и тешко хитови за грбот и страните на телефонот. [ЗАШТИТНА & ПОГОДНО] : случајот, исто така, нуди gre на камерата заштита со покрена усна за да се избегне гребење ако поставени на нерамни површини.Лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај [ПРЕЦИЗНИ CUTOUTS] : одлична исечок овозможува лесен пристап до сите функции и порти, како што се полначот port/dock приклучок, слушалки џек и звучникот. [Идеален за Подароци] : го Сметаат ова како подарок за себе или на некој дека сте подготвени да се знае дека тие се среќни со вашата љубов.

Спецификација

Избор на клиент