Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Yiju 2 Парчиња Wolf & Носат Косата Кратко Бамбус Вратило Кинески Пишување Четка

Yiju 2 Парчиња Wolf & Носат Косата Кратко Бамбус Вратило Кинески Пишување Четка

DEN 263.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Понудата за некои познати calligraphy academes.Погоден за бизнис подароци, промотивни рекламирање, прослави годишнината, планирање на односите со јавноста и одмор.Професионален за calligraphy редовни скрипта, бамбус вратило, удобно да се справи.Одлична четка со големо чувство и не crumple, да падне или да се отвори.Професионални Кинески calligraphy пишување четка, Кинески calligraphy четка е еден вид на традиционалното пишување и алатки за сликање во Кина.Со четка за сликање е корисно да се calligraphy љубители edify расположение.Опис : - Професионална Кинески calligraphy пишување четка, Кинески calligraphy четка е еден вид на традиционалното пишување и алатки за сликање во Кина. - Професионален за calligraphy редовни скрипта, бамбус вратило, удобно да се справи. - Одлично четка со големо чувство и не crumple, да падне или да се отвори. - Набавка за некои познати calligraphy academes.Погоден за бизнис подароци, промотивни рекламирање, прослави годишнината, планирање на односите со јавноста и одмор. - Со четка за сликање е корисно да се calligraphy љубители edify расположение.Спецификација : - Материјал : Вештачка Коса, Волкот Коза Коса, Краток Бамбус - Боја : Како на Сликата Прикажана - Должина на : 18.5 cm / 7.28 инчен Дијаметар : 7.5 x 2.5 cm / 2.95 x 0.98 inch Package Вклучува : 2 Парчиња Кинески Пишување Brush Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

Спецификација

Избор на клиент