Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HQRP Фитил Филтер Компатибилен со Vicks V3500N, V3850, V3850JUV, V3900JUV Навлажнувачи Увеселителен парк

HQRP Фитил Филтер Компатибилен со Vicks V3500N, V3850, V3850JUV, V3900JUV Навлажнувачи Увеселителен парк

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

HQRP® Wicking Филтер Замена + HQRP® Увеселителен парк;.Ја подобрува ефикасноста на овлажнител, го елиминира минерали и нечистотиите од водата, обезбедување на чиста, свежа влага.Продолжен живот на филтерот со помош на засилен надворешен слој;.Заменете го филтерот на секои 4-6 недели, во зависност од употреба и тврдоста на водата;. 2 недели DOA замена гаранција!.HQRP® Овлажнител Фитил Filter го подобрува ефикасноста на вашиот овлажнител со апсењето минерални депозити од водата.Оваа тројна слој овлажнител филтер помага за контрола на прашина и нечистотија start-up и го спречува нечистотии од ширење со полагање на воздухот преку филтер, исто така се отстрани домаќинство мириси.За оптимални перформанси, овлажнител филтер треба да биде заменет на почетокот на секоја сезона, а потоа на секои 4-6 недели, во зависност од употреба и тврдоста на водата.Компатибилен со : VICKS V3500 N, V3850, V3850 JUV, V3900 JUV Навлажнувачи.

Спецификација

Избор на клиент