Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Shlf Бин, 17-7/8 во. L, 4-1/8 во. W, 6 во H

Shlf Бин, 17-7/8 во. L, 4-1/8 во. W, 6 во H

DEN 519.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Квантна полица бин е достапно со лиен етикета носителот, отворете хопер предните и задните hanglock за целосна складирање пристап.Направени од висока густина полипропилен со зајакнати рабови за индустриска сила.Идеален за спроведување PAR ниво за складирање кога се користи со dividers и чаши (не се вклучени).Идеален за употреба со 18" длабоко shelving единици и полици.Квантна полица бин е достапно со лиен етикета носителот, отворете хопер предните и задните hanglock за целосна складирање пристап.Направени од висока густина полипропилен со зајакнати рабови за индустриска сила.Идеален за спроведување PAR ниво за складирање кога се користи со dividers и чаши (не се вклучени).Идеален за употреба со 18" длабоко shelving единици и полици.

Спецификација

Избор на клиент