Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
YUMXCL Под Мијалникот 2-Слој Проширување Организатор Прилагодливи под мијалникот организаторите со Отстранлив Полиците и Челик, Цевки, Погоден за Кујни, Градини,Каби?

YUMXCL Под Мијалникот 2-Слој Проширување Организатор Прилагодливи под мијалникот организаторите со Отстранлив Полиците

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

1.Мултифункционален 2-слој под мијалникот складирање полица е идеален за дома за складирање и организација на кујна организација и складирање, бања чување на кутии, дневна соба, канцеларија, градинарски и сите други места сакате да се организира. 2.Продолжи рокот и челични цевки-должина прилагодливи помеѓу 15 инчи и 26 инчи (40-70 cm), длабочина : 28 см (10.8 инчи).Прилагодете ја висината и должината за задоволување на вашите потреби за бања и кујна совршено се вклопува. 3. Под мијалникот организаторите материјал е направен од PP и нерѓосувачки челик, еколошки, издржливи.Исто така лесно да се чисти. 4.Под мијалникот организатор полица има 8 здрав отстранлив пластични полиците, лесно да се соберат, да се движат.Се користат за складирање на чистење материјали или полица организаторите, и може да се прилагоди според вашиот простор, лесно прилагодување на паното за позиција за да одговараат на мозоци конфигурација. 5. Прилагодливи дупка вметнување дизајн-креативни дупка вметнување дизајн може да се поедностави процесот на инсталација.Постојат 11 дупки во вертикална насока, може да се прилагоди на висината според вашите потреби.под мијалникот складирање На слободна стои багажник може да се помести и поставен во речиси било која локација вклучувајќи кујната countertops, кабинети, провизии, или дури и други простории во домот.Тоа може да биде лесно да се искористи за бања, шминка и нокти полски складирање или да се користат за складирање на занаети стоки и панделки.На разноврсна и мулти-цел решетката е одлично решение за кујна или дом за складирање и организација.Отстранлив Подвижен Одбор Кога се соочуваат со пречки, отстранување на одборот и нека се помине низ толку лесно.

Спецификација

Избор на клиент