Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Вилијамс 31712BT 3/8-Инчен Вози Топ Преку 6-Точка Приклучок, 12 mm

Вилијамс 31712BT 3/8-Инчен Вози Топ Преку 6-Точка Приклучок, 12 mm

DEN 112.56
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тоа е на траен квалитет и високо ефикасни.Ние ја признае потребата за добивање на врати на основите : важноста на работа и, во секое време, со доверба и гордост. • Sockets контрола врз fastener затегнува како што се повеќе вртежен момент е да се примени.SUPERTORQUE lobular отвори се овозможи поголема претворање на енергија, без deforming на fastener Sockets се дизајнирани за максимално engagement Sockets се тешки и погодни за употреба со пневматски и електрични влијание wrenches Special топлина лекување обезбедува долг живот за штекерите (подножјата).Тоа е на траен квалитет и високо ефикасни.Симболиката на Вилијамс бренд, на workhorse горд на ставање главата надолу, напорно работи за вас и доставување на вредни резултати на вашата работа.

Спецификација

Избор на клиент