Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Gaeirt Преносни Фрижидер, Преносни економски и Практични USB Мини Фрижидер USB Фрижидер Лесно да се користи за Office Home(Црна)

Gaeirt Преносни Фрижидер, Преносни економски и Практични USB Мини Фрижидер USB Фрижидер Лесно да се користи за Office Home(Црна)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Преносни мини фрижидер, ќе се применуваат до USB интерфејс, без батерии или возачот е потребно, plug and play.Кулер & Потоплите ‑ Да се задржи вашата ладни пијалаци остане кул подолго, и направи топло пијалаци се задржи топло подолго во рака.Погоден за автомобил канцеларија или дом за да се задржи пијалаци, кока кола, лименки, кафе и други пијалоци.Погодно за вашиот секојдневен живот.Кул брзо, 5 минути во фрижидер на температура може да се намали до 8.5 степени.Опис : преносни мини фрижидер е пренослив мини фрижидер, ќе се применуваат до USB интерфејс, без батерии или возачот е потребно, plug and play.Погоден за автомобил канцеларија или дом за да се задржи пијалаци, кока кола, лименки, кафе и други drinks Features : Преносни мини фрижидер, ќе се применуваат до USB интерфејс, без батерии или возачот е потребно, plug and play.Кулер & Потоплите - Да се задржи вашата ладни пијалаци остане кул подолго, и направи топло пијалаци се задржи топло подолго во рака.Кул брзо, 5 минути во фрижидер на температура може да се намали до 8.5 степени.Погоден за автомобил канцеларија или дом за да се задржи пијалаци, кока кола, лименки, кафе и други пијалоци Погодни за вашиот секојдневен живот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : АБС Боја : Црвена / Црна (Изборен) Големина : 19.4 x 9 x 9 cm / 7.64 x 3.54 x 3.54 инчен (appr.)Пакет содржи : 1 x Мини USB Fridge1 x USB Cable Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

Спецификација

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Color:
Red / Black (Optional)
Size:
19.4 x 9 x 9 cm / 7.64 x 3.54 x 3.54 inch (appr.)
Package Include:
1 x Mini USB Fridge :
1 x USB Cable :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Due to manual measurement, there may be 1-2mm error in size. :

Избор на клиент