Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
U/D WiFi Далечински Управувач Мода Smart Автоматско Милениче Фидер Милениче Автоматски Фидер Куче, Мачка Храна Фармацевт Smart App WiFi Камера 7L

U/D WiFi Далечински Управувач Мода Smart Автоматско Милениче Фидер Милениче Автоматски Фидер Куче, Мачка Храна Фармацевт

DEN 3359.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

716 формат -Хранење Music Settings : Далечински Setup хранење музика, аудио датотеки се избор за време на хранење -Влез / Излез : Поддржува двонасочна говорна sharing-Аларм : Алармот за Откривање на вишокот недостиг алармот, хранење неуспех алармот, итн.Карактеристики СТАН на копчето постави WIFI Обичај музика далечински хранење Реално време далечинско гледање храна за миленичиња, фотографии, видео, социјална Супер широк агол леќа, покривање на 110-степен агол на гледање Систем Карактеристики-P2 P : P2 P услуга вграден Plug and Play -Видео набљудување : Поддржува i Phone, Андроид телефони и други паметни телефони и flat-панел монитор, поддршка далечински репродукција, без да се download-Видео складирање : Поддржува автоматско вовлекување видео, слики и видео клипови можат да бидат зачувани во меморијата на телефонот или на ТФ-картичка, поддршка до 32 G надворешни ТФ-картичка Хранење Функцијата Автоматско вовлекување : автоматско хранење до 4 поставите оброци, поставена до 15 копии од секој оброк, можете да изберете емитува датотека Рачно Вовлекување : поставување максимум 15 делови, Видео &Аудио -Компресија : H. 264 проток : 1 ~ 25, привремено се прилагоди рачно, автоматски прилагодени да се оптимизира пост-прилагодување-Резолуција : 720 P (1280 * 720), VGA (640 * 480), QVGA (320 * 240) -Слика на вредноста : светлината, контрастот, боја, сатурација прилагодливи, мобилниот клиент поддршка дигитален зум.Резолуција : 720 P (1280 * 720), VGA (640 * 480), QVGA (320 * 240).Капацитет : 4.Материјал : 100% увезени високо квалитетна ABS.Оперативен систем : Android/IPHONE.0 -Компресија : поддршка ADPCM / G.

Спецификација

Избор на клиент