Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Креветчето Виси Играчка, Мек Кревет за Бебе Виси Играчка, за Бебе(Лав)

Креветчето Виси Играчка, Мек Кревет за Бебе Виси Играчка, за Бебе(Лав)

DEN 359.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Светла боја и симпатична животно форма може да се привлечат децата внимание на играчка и го најдете интересно.Направени од премиум кадифен материјал, мека, не-токсични и издржливи.Што виси ликови може да се развие бебето тактилни сетила и рака око координација природно.Одличен подарок за вашето новороденче или деца.Совршена играчка за столче, бебе превозникот или на креветчето.Направени од премиум кадифен материјал, мека, не-токсични и издржливи.Што виси ликови може да се развие бебето тактилни сетила и рака око координација природно Светла боја и симпатична животно форма може да се привлечат децата внимание на играчка и го најдете интересно.Совршена играчка за столче, бебе превозникот или на креветчето.Одличен подарок за вашето новороденче или деца.

Спецификација

Condition:
100% Brand new

Избор на клиент