Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Aexit 15 во Screwdrivers 1 Алатка Мини Преносни Електроника Шрафцигер Поставите Шрафцигер Поставува

Aexit 15 во Screwdrivers 1 Алатка Мини Преносни Електроника Шрафцигер Поставите Шрафцигер Поставува

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тоа доаѓа со пластични складирање случај за лесен транспорт.Малку Димензија (Секој од нив) : ~3/16i_n(L) x 1 /4i_n(D).Димензија : ~3 1/4 x 1/2i_n (L*D).Вкупната Тежина : 83.3 g.Кој метал материјал шрафцигер битови и пластика. 15 i_n 1 Алатка Мини Преносни Електроника Шрафцигер Сет.Мулти-функционални Преносни Screwdiver Собата е лесен за употреба и носат. 15 i_n 1 Шрафцигер Поставите доаѓа со пластични носителот да се одржи на шрафцигер битови i_n тоа.Магнетни битови е лесно и тесни за да adsorb во .Оваа Електроника Шрафцигер Сет содржи 1 шрафцигер вратило и 15 една глава шрафцигер битови.Алатка Шрафцигер е добар ко-работник да користите i_n дома, продавница и работно место.Пакет се вклучени : 1 x Шрафцигер Бунари; 1 x Малку (1m_m); 1 x Конус Малку (1.5m_m); 1 x Три-крило Малку (3m_m); 1 x Малку Свиткана (3m_m); 1 x Spanner Малку (4m_m); 2 x Дупчиња Битови (еден е 2m_m, а другиот е 3m_m); 5 x Torx Битови (1.3m_m, 1.8m_m, 2.2m_m, 2.8m_m, 3.3m_m); 3 x Филипс Битови (3m_m, 3.5m_m, 4m_m).

Спецификација

Избор на клиент