Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SHENYUAN Чекор Вежба малку ХСС Директно Ритам Чекор Вежба Малку Т-itanium Обложени Дрво, Метал Дупка Машина за Дупчење Електрична Алатка Боја : Set (4 12 4 20 4 32)

SHENYUAN Чекор Вежба малку ХСС Директно Ритам Чекор Вежба Малку Т-itanium Обложени Дрво, Метал Дупка Машина за Дупчење

DEN 1388.64
 

Достапно за нарачка
Залиха

Prefect за Мек Метал Лист/Дрво/од Пластика/Алуминиум Лист/Бакар и многу други тип на лим.Погоден за Дома, DIY, Генерален Зграда и Инженеринг Употреба.Две-Flute Дизајн Ви Дава Побрзо, Неспокојот Сечење.Т-itanium Нитрид Слој за Ладилникот Работи.High Speed Челик 4241 за Долг Живот.Овие Чекор Вежба Јогурт Се Идеални за Различни Материјали Од Метал, Пластика, Fiberglass на Дрво. 1.Автоматски Deburrs Дупки Како Што Вежба.2.Две-Flute Дизајн Ви Дава Побрзо, Неспокојот Сечење.3.Т-itanium Нитрид Слој за Ладилникот Работи.4.High Speed Челик 4241 за Долг Живот.5.Овие Чекор Вежба Јогурт Се Идеални за Различни Материјали Од Метал, Пластика, Fiberglass на Дрво.6.Тие исто Така Помагаат за Зголемување на Постоечките Дупки.7.на Две-Flute Дизајн Совети Направени Пенетрација Побрзо, без Chipping.Карактеристики : Материјал : HSS4241 Shank : 1/4" Хексадецимален Shank Color : Golden Size : 4-12mm : 4,6,8,10,12mm4-20mm : 4,6,8,10,12,14,16,18,20mm4-32mm : 4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32 mm Package се Вклучени : 1 x ХСС Чекор Вежба Bit Hello, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Спецификација

Избор на клиент