Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Оригиналниот Wouxun Батерија Полнач 100V~240V за WOUXUN Воки Токи KG-UV8D(Плус) / KG-UV8D / KG-UV8E Шунка Радио FM Transceiver двонасочна Радија (НИ Тип)

Оригиналниот Wouxun Батерија Полнач 100V~240V за WOUXUN Воки Токи KG-UV8D(Плус) / KG-UV8D / KG-UV8E Шунка Радио FM Transceiver

DEN 477.12
 

Достапно за нарачка
Залиха

Пакетот вклучува : 1 x Wouxun Батерија Полнач со НАС Тип Адаптер за Wouxun KG-UV8 D(Плус) / KG-UV8 D / KG-UV8 E двонасочна Радио.Држачи за Кабел е Пренослив.Текст : AC 100-240 V 50-60 Hz.Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 450m A.

Спецификација

Избор на клиент