Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Washi Лента - 6 Ролни Флорални Washi Лента Поставете Декоративни Маскирање Ленти за Списанието Бележник Излет DIY Занает

Washi Лента - 6 Ролни Флорални Washi Лента Поставете Декоративни Маскирање Ленти за Списанието Бележник Излет DIY Занает

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

✿ Големина & Материјал : Секој тек на washi лента е 0.06 инчен (15mm) во ширина x 16.4 ft (5м) во должина.Направен од висок квалитет на washi хартија.Таа додава vibrancy да го фото рамки, списанија, телефонски случај, шминка и подарок заврши. ✿ Карактеристики : Трајни хартија, нежни лепило, нашите бележник лента може да се држиме за повеќето чисти површини, исто така се отстранат лесно и без никакви леплива остатоци. ✿ Користат за : занает лента е одличен начин да се монтира компјутерски монитори, ѕидови, рамки, книги, тастатури, занаети, заврши пенкала и моливи и да го истакнете оние важни датуми во вашиот планер и весник. ✿ Најдобар Подарок : Washi лента е добар избор како подарок, можете да го дадете на вашите деца и пријатели, и тие мора да го сакам тоа. ✿ Висок Квалитет на Услуга : ви нудиме и брз сервис.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство пријатно.Карактеристики : Материјал : Washi Paper Size : прибл.10x4.5см/3.94x1.77in Color : Како слики shown Quantity : 6 Rolls Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 6 Ролни x Washi Ленти (други додатоци демо на сликата не е вклучен).

Спецификација

Избор на клиент