Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЗОШТО-YUE Етикета Произведувач на Висока Брзина на бар-код Етикета Печатач USB Bluetooth Термички Печатач Етикета Произведувач на Налепница на Превозот Изразат Етикета П?

ЗОШТО-YUE Етикета Произведувач на Висока Брзина на бар-код Етикета Печатач USB Bluetooth Термички Печатач Етикета Произведувач

DEN 386.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Термална технологија на печатење ја елиминира потребата за скапа мастило или тонер.Отпечатоци кристално јасно прилагодено графика, бар кодови, адреса етикети и повеќе.Етикети во ист квалитет кои се главните курир печатење и го бараат.Автоматско Етикета за Идентификација : Со притискање на хартија храна копчето и држете го тоа додека не се слушне еден "Бип",печатачот автоматски ќе го открие големината и карактеристиките на вашиот знак.Практична Примена:превозот изразат етикета,облека етикета,Накит етикета,Полица етикета.

Спецификација

Избор на клиент