Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
sharprepublic Пикник Патување Садовите за Складирање Прибор за јадење Организатор Лесни Преносни Организатор Кутија

sharprepublic Пикник Патување Садовите за Складирање Прибор за јадење Организатор Лесни Преносни Организатор Кутија

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Може да се storaged на стапчиња за јадење, Лажица и Вилушка.Кутија Материјал : Еко-пријателски пченица слама, Крпа Торба Материјал : Платно.Лесна, многу е лесно да се чисти.Погоден за Канцеларија, , Отворено, Пикник, Кампување, Патување и повеќе.Кутија Големина(Lx W) : 21 x 6.0 cm / 8.26 x 2.36 инчен, Крпа Торба Големина(Lx W) : 24 x 7.0 cm / 9.44 x 2.75 инчи.Опис : Кутија Материјал : Еко-пријателски пченица слама, Крпа Торба Материјал : Платно - Кутија Големина(Lx W) : 21 x 6.0 cm / 8.26 x 2.36 инчен, Крпа Торба Големина(Lx W) : 24 x 7.0 cm / 9.44 x 2.75 инчи - Лесна, многу е лесно да се чисти. - Може да се storaged на стапчиња за јадење, Лажица и Вилушка. - Погоден за Канцеларија, , Отворено, Пикник, Кампување, Патување и повеќе.Пакетот Вклучува : 1 Парче Садовите за Складирање на Производот (Не вклучуваат лажица,вилушка,стапчиња за јадење)Забелешка : се Должи на светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.ве молиме да се разбере.бидете сигурни дека ќе не го предвид пред да конкурираат.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме.Испорака боја е случаен.

Спецификација

Избор на клиент