Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Б-47553 Чекан Вежба Малку СДС-Vplus 9, 5mmx6.3во

Б-47553 Чекан Вежба Малку СДС-Vplus 9, 5mmx6.3во

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Примена : конкретни, уривање, го направи, си поигруваше, fixings.Дијаметар : 9, 5mm.Брзо дупчење прашина отстранување и висока моќност трансфер.Копче за да Makita визија е Постојано да се стремат за иновации во нашата технологија и нашите производи.Од нашите безбедносни решенија, како AVT и прашина екстракција, преку нашите Литиум-Јонска батерија и полначи информации за технологија, Makita е во првите редови за нови идеи.Ова е за сите надолу за да го нашиот посветен на истражување и развој, центар во Јапонија, каде инженери работат напорно за да постојано подобрување на нашите производи во сите аспекти, од потрошувачката на енергија преку ергономски дизајн и функција.

Спецификација

Избор на клиент