Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Shuffleboard Боречка Pin Постави w/10 Цврсто Дрво Боречка Пина, Триаголен Pinsetter, и Висок Степен на Смола Боречка Топката, Идеален за Shuffleboard Табела

Shuffleboard Боречка Pin Постави w/10 Цврсто Дрво Боречка Пина, Триаголен Pinsetter, и Висок Степен на Смола Боречка Топката,

DEN 1127.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ако не ви се допаѓа нашиот производ ве молиме љубезно ги врати назад до нас или ние може да го замени нови една за вас како наши производи се внимателно проверени.Игра куглање на вашиот shuffleboard табела, резултати само како вистински боречка!Пак една класична игра во две со Shuffleboard Иглички.Нашиот сите-во-едно боречка pin собата е најдоброто решение што ви е потребно за забава во текот на денот со деца, пријатели, семејство тимови, во отворен или затворен игра.Оваа група ги вклучува 10 игли, 1 багажник, и 1 мини боречка топката.Смола направени боречка топчиња од 1 5/8 во дијаметар без прст дупки се вклучени, како и.Направена од цврсто дрво, овој минијатурен боречка сет вклучува дрвени решетката за лесно поставување и 10 појавување на игли + 1 појавување на боречка топката – додавање на целиот ново ниво на конкуренција на вашиот shuffleboard табела.Идеален за деца и возрасни обука за виткање shuffleboard играта, како што е е лесно игра трансфер.???????????????????????????? ????????????????????????????????, Комплетен Сет : Мини Shuffleboard боречка пина направени од дрвени предмети pin, со површина полиран за high-end quality заврши.Донесе боречка во вашиот дом со нашиот врвен квалитет дрвени иглички и ги поставува стандардите.

Спецификација

Избор на клиент