Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
YOUYO USB Полнење LED Selfie Прстен Светлина,Телефон Selfie Светлина,Дополнително Осветлување Selfie Подобрување Пополнете Светлината,Темнината Ноќ Selfie Подобрување за Телефоно

YOUYO USB Полнење LED Selfie Прстен Светлина,Телефон Selfie Светлина,Дополнително Осветлување Selfie Подобрување Пополнете

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Оваа Selfie светлината е најдобар дополнителна алатка за вашиот паметен телефон, кога ќе треба да се земе совршена фотографија.Тоа може да се фати вашата убавина дури и во текот на ноќта.Користејќи професионални оптички принципи и оригинални материјали,емитирана светлина има униформа и избалансиран сјај,и на мека светлина нема да ја иритираат очите.Вистинската боја температура може да ви обезбеди со фер и руса обраснат убавина,правење на вашиот прекрасен изглед, дури и подобро отколку пред тоа,како одраз на вашата самодоверба.Круг пополнете светлината користи високо-квалитетни LED прстен светла со 36 LED зрнца,кои може да се пополни светлина и пука од сите агли без недостасува било темнината.Специјално дизајнирани за мобилни телефони,пополнете светлината е светлина и мали и може да се случи со вас,особено во текот на ноќта,каде што постои недостаток на светлина,може да се земе од пополнете светлината и пука како сакате.Опис : Карактеристики : Најдобра додаток на вашиот паметни телефони кога беспрекорна слика снимање required Professional оптика принципи + остроумниот избор на материјали, со кои светлината емитирана со дури, избалансирани сјај и мека на вашиот eyes3 на Ниво на осветленост : кратко притиснете за да одберете, и сите видови на enviornment може да се fitted Function : Пополнете во светлина, додека selfie ноќе, во темница, или било ниска осветленост places Dimmable прстен светлина со три светло settings Specification : LED Кол : 36 LED white Output Моќ Max. : За 2 WColor Температура : 5600 KLithium Батерија : 250m Ah-3.7 VContinuous Светлина Во Полна Моќ : >45minutes CRI : >95%Полнење Напон : DC 5 VMaterial : Plastic Size(Дијаметар x Дебелина) : 8.2 x 2.9 cm Specifications : USB полнење LED Selfie Прстен Светлина Дополнително Осветлување Ноќ Темнината Selfie Enhancing Package се Вклучени : 1 * Пополнете-во Светлина ПРЕДВОДЕНА Ring1 * USB Cable1 * Упатство.

Спецификација

Избор на клиент