Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
FENXIXI 15L Smart корпата за Ѓубре од Домаќинството USB Полнење Светлина Енергија Ѓубре Може да Автоматско Индукција Dustbin со Капак Кујна Бања Dustbin (Боја : Црна)

FENXIXI 15L Smart корпата за Ѓубре од Домаќинството USB Полнење Светлина Енергија Ѓубре Може да Автоматско Индукција Dustbin

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Функција : Инфрацрвени сензори режим,Паметни допрете режим,Инфрацрвени сензори на допир двоен режим,Долго траење на батеријата,Нормално отворен рачен режим,15 L капацитет барел,Допрете го копчето дизајн,Ниска цена режим на дизајн.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Инфраред вибрации omnidirectional индукција,30 цм се оптимизира на долги растојанија,Молчи поклопецот е затворен програма.Повеќе програмски промени за да се оптимизира IC чип Индуктивен интелигенција и брзина, со што повеќе практична производ искуство и животно искуство.Повеќе програмски промени за да се оптимизира IC чип Индуктивен интелигенција и брзина, со што повеќе практична производ искуство и животно искуство.Капацитет : 12 L или more Opening и затворање метод : индукција type Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Спецификација

Избор на клиент