Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Лион DD67235SW 4 Ниво Претходно Конструиран за Масовно Складирање Рек Стартер со Водопад Тешки Жица Платформа, 60 Ширина x 48 Длабочина x 96 Висина, Сива Dove

Лион DD67235SW 4 Ниво Претходно Конструиран за Масовно Складирање Рек Стартер со Водопад Тешки Жица Платформа, 60 Ширина

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Масовно Складирање Рек : Стартер, Среднорочни Должност, во 60 x 48 во x 96 во, Челична Жица, 4 Полици Овој оглас.DD67235 SW Боја : Сив Гулаб, Подови : Жица, Единица : Стартер Карактеристики : -се Комбинираат Почеток и Add-On за да го прилагодите вашиот простор за складирање.-1650-3300 lb.капацитет.Вклучува : -Тешки-должност, 14-мерач челик греди вклучени.

Спецификација

Избор на клиент