Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Eouine Crossbody Телефон Случај за Xiaomi Mi 10T Лајт 5G [6.67] Ѓердан Рака со Mi 10T Лајт 5G Случај Анти-Нула Црна Меки Силиконски TPU Прилагодливи 63in Врат Врвца Lanyard Случај

Eouine Crossbody Телефон Случај за Xiaomi Mi 10T Лајт 5G [6.67] Ѓердан Рака со Mi 10T Лајт 5G Случај Анти-Нула Црна Меки

DEN 2028.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Работа, деца или патување, ќе имате секогаш рацете да ви бидат слободни и вашиот мобилен телефон со вас.Eouine е посветена на обезбедување на клиенти со најдобар квалитет заштитна случаи и други електронски додатоци производи. 【Високо-Квалитетни Најлон Lanyard】 На lanyard е направен од здрав најлон и затворач се изработени од сребро-обоени цинк легура.【Компатибилен】 Телефонот Ѓердан Случај е специјално развиени за Xiaomi Mi 10 T Лајт 5 G (6,67 инчен). 【Координираат & Подобри】 Samsung A30 со lanyard околу вашиот врат или crossbody, е совршен придружник за секој кој има да се координираат и организираат многу.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние со задоволство ќе го реши било какви прашања може да имате.【Ултра Долги & Прилагодливи】 На lanyard е 160cm долго и може да бидат адаптирани на вашите потреби. 【Координираат & Подобри】 Samsung A30 Случај со lanyard околу вашиот врат или crossbody, е совршен придружник за секој кој има да се координираат и организираат многу.Работа, деца или патување, ќе имате секогаш рацете да ви бидат слободни и вашиот мобилен телефон со вас. 【Ултра Долги & Прилагодливи】 На lanyard е 160cm долго и може да бидат адаптирани на вашите потреби.Нашата цел е 100% задоволството на клиентите. 【Компатибилен】 Телефонот Ѓердан Случај е специјално развиени за Xiaomi Mi 10 T Лајт 5 G.Издржливи рамо, рака, не апсорбира влага и odorsa, секогаш чува суво.【Флексибилен материјал】 транспарентни телефон случај е направена од мека и felxible TPU силикони, што е доволно тешки за да го издржат секојдневните пречки и гребнатини, намалување на ефектите од паѓа, одржување удобно допир кога го држите.Ако сте во потрага за еден сличен случај во друг модел, ве молиме да ја разгледате нашата Eouine.

Спецификација

Избор на клиент