Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Society6 Лошо Мачки Тропа Работи Повеќе од Tanyadraws на Шише за Вода - 12 оз 356 mL - Капка Капак

Society6 Лошо Мачки Тропа Работи Повеќе од Tanyadraws на Шише за Вода - 12 оз 356 mL - Капка Капак

DEN 1612.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Достапни во 12 оз, 18 оз и 32 оз големини.Располагање со спорт, слама и да се справи со капак опции.Направена со трајни бела, мат, обложени нерѓосувачки челик.Карактеристики двојно ѕидови вакуум изолација за да го држи ладни пијалоци до 24 часа или топла до 12 часа.BPA и Phthalate-Слободни.Одете зелено со нашите еднократно, од не ' рѓосувачки челик шишиња со вода.Тие се совршен придружник за патот патувања, скокање или само вашите дневни хидратација потреби.На 360 wraparound дизајн е идеален начин да се покаже исклучите вашиот омилен уметник е дизајн на шише за вода што одговара на вашиот секојдневен стил.Двојно ѕидови изолација значи вашиот пијалоци ќе остане ладна, за период до 24 часа и топла до 12 часа.Достапни во 12oz, 18 оз или 32 оз големини со три различни капак дизајни. - Секој производ е направен само за вас - на Располагање во 12 оз, 18 оз и 32 оз големини - Располагање со спорт, слама и да се справи со капак options - Направена со трајни бела, мат, обложени не ' рѓосувачки челик - Карактеристики двојно ѕидови вакуум изолација за да го држи ладни пијалоци до 24 часа или топла до 12 часа - BPA и Phthalate-Слободна Рака мие со топла сапуница вода **ПРО СОВЕТ** : Координирање на вашиот шише за вода со нашите ранци и tote кеси за on-the-go комплет кој ќе треба секој да зборува.Клучни зборови : Толпата, Шема, Дизајн, Фонт, Црно-бело, Стил.Исто така вика : Шишиња со Вода, од не 'Рѓосувачки Челик Шишиња со Вода, Изолирани Шишиња со Вода, од не' Рѓосувачки Челик Изолирани Шишиња со Вода .Лошо Мачки Тропа Работи во Текот дизајниран од страна на Tanyadraws.

Спецификација

Избор на клиент