Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ѕид Облека Рек Ретро Индустрија за Железо Полица Ѕид Цврсто Дрво Полица Мултифункционален Складирање Rack (Големина : 120cm)

Ѕид Облека Рек Ретро Индустрија за Железо Полица Ѕид Цврсто Дрво Полица Мултифункционален Складирање Rack (Големина : 120cm)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Материјал железо + дрва, фина изработка, ретро дизајн, фино брусење, висок квалитет.Ретро стил, ѕид-поставена инсталација, лесно да го инсталирате, остатокот увери за да се купи.Облека екранот стои дека може да се користи за виси облеката и може да се користи како декоративни полица да ги красат ѕид.Уникатен стил, роман стил, широка примена и долг животен век.Опсегот на употреба; трпезарија, кујна, спална соба, дневна соба, лоби, канцеларија, студио, хотел, балкон, купатило.Име на производ : Грб rack Style : гроздобер style Pattern : Art Furniture структура : поддршка structure Suitable за : adults Please мерка на производ големина од страна, ве молам прости грешка од 1-2cm.Почитувани, испорака обично трае (10-25 работни дена).Која е вашата политика на враќање?1. Враќање опсег за 30 days2. Ако сте во можност да ја добиете вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.3. Важна напомена : ве Молиме да не информирате за да се забрза процесот на наплата кога превозот.4. Ако не сте задоволни или производ е оштетен, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе го реши проблемот за вас, или целосна наплата, ве молиме веруваат нас!.

Спецификација

Избор на клиент