Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HP ZBook Студио G8 15.6 Мобилен работна Станица - 4K UHD - 3840 x 2160 - Intel Core i9 11 Генералот i9-11950H Octa-core (8 Core) 2.60 GHz - 32 GB RAM меморија - 1 ТБ SSD - Intel WM590 Чип - 10 Windows Pro - NVID

HP ZBook Студио G8 15.6 Мобилен работна Станица - 4K UHD - 3840 x 2160 - Intel Core i9 11 Генералот i9-11950H Octa-core

DEN 6479.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Плус, со ZCentral Далечински Зголеми можете да го споделување на оваа власт со соиграчи кога тие треба поттик. Процесор Модел : i9-11950 H.Треба да се остане во зоната?Говорници обичај е наместена од страна на Бенг и Olufsen ви опкружувачки звук во богатите аудио.Со сето ова моќ конструиран во толку мал пакет, конечно, има една уред за сè што правиш.Кој Windows 10 Про 64 Work без компромитирање на извршување или обезбедување со 10 Windows Pro, напојува од страна на HP е соработка и поврзување технологија.Со 1 милијарда можни бои и извонредна прецизност, она што го гледате е она што ќе добиете за-голема длабочина, беспрекорна точност и остри детали.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Моќта да се ослободи креативниот mind From тастатурата на екранот, секој аспект на нашиот ZBook Studio е дизајниран за извршување workflows.Се направат или да се визуелизира во реално време, да соработуваат далечина, па дури и игра од било каде.Intel® Core™ i9 processor Get high-end перформанси за интензивна задачи како и рендерирање и видео за уредување со Intel® Core™ i9 процесор.Процесор Производителот : Интел. Процесор Генерација : 11 Генерал. HP Z Турбо Вози со Голема брзина Storage Work без граници во било која локација со локалните PCIe складирање тоа.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Персонализација на вашата боја простор или лесно да се префрлате помеѓу Adobe RGB, удобните и DCI-P3.Без разлика дали сте во 3 D рендерирање или се обидува на најновиот наслов, сега ништо нема да се забави на вас долу.6 cm) Дијагонала 4 K UHD Dream Color Display Create со индустријата-водечки HP Dream Color технологија.

Спецификација

Избор на клиент