Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LAJA Увозот Tweezer Колеџ Meriam Serrated Совет Облекување Памук Клешти Дијагностички Стоматолошки 2 Парчиња Инструменти

LAJA Увозот Tweezer Колеџ Meriam Serrated Совет Облекување Памук Клешти Дијагностички Стоматолошки 2 Парчиња Инструменти

DEN 1320.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Tweezer Колеџ Meriam Serrated Совет Облекување Памук Клешти Дијагностички Стоматолошки 2 Парчиња Инструменти.Направени Во Не ' Рѓосувачки Челик.Истите Инструменти како на Сликата.Направени од страна на Laja Увозот.Купат Најдоброто Од Laja Увозот.LAJA Увозот Tweezer Колеџ Meriam Serrated Совет Облекување Памук Клешти Дијагностички Стоматолошки 2 Парчиња Инструменти.

Спецификација

Избор на клиент