Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
4 x Blaupunkt 6.5 4-Начин Автомобил Аудио коаксијален Јазик 6-1/2 720W

4 x Blaupunkt 6.5 4-Начин Автомобил Аудио коаксијален Јазик 6-1/2 720W

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

4 x Автомобил Аудио 6.5-инчен 4-начин Коаксијален Јазик (Пар).ВРВ Моќ Ракување : 720 w по пар / 360 w секој RMS Моќност Ракување : 240 w по пар / 120 w секој.Отпорност : 4 ohms.Високо Квалитетни PP Конус.ГОВОРНИЦИ РЕШЕТКАТА ВКЛУЧЕНИ!. 4 x Автомобил Аудио 6.5-инчен 4-начин Коаксијален Јазик (Пар) Модел : GTX650 GTX Серија ВРВ Моќ Ракување : 720 w по пар / 360 w секој RMS Моќност Ракување : 240 w по пар / 120 w секој Отпорност : 4 ohms Фреквенција : 80 Hz – 20 KHz Чувствителност : 90 d B Високо Квалитетни PP Конус Butyl Гума Опкружувачки 1" Висока Температура Алуминиум Глас Серпентина Керамички Магнет Mylar Купола Tweeter ЈАЗИК РЕШЕТКАТА ВКЛУЧЕНИ!.

Спецификација

Избор на клиент