Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Миење Поставите БИДЕ-АЛАТКА М3 Serrated за Миење А2 Нерѓосувачки Челик Внатрешни Заклучување Подлошки Сет (Пакување од 10)

Миење Поставите БИДЕ-АЛАТКА М3 Serrated за Миење А2 Нерѓосувачки Челик Внатрешни Заклучување Подлошки Сет (Пакување од

DEN 383.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Достапни во 9 големина:М2.5, М3, М4, М5, M6, М8, M10. Корозивни Отпорни А2 Одделение Од Нерѓосувачки Челик.Не е погоден за замена на висока затегнувачка апликации.Идеален за широк спектар на одредување на апликации.Пакет:10 PCS.Опис Спецификации : Не 'Рѓа Отпорност На Корозија Висока Цврстина Нема Загадување Материјал : Не' Рѓосувачки Челик А2 Големина:М2.5, М3, М4, М5, M6, М8, M10 Note : 1.Ве молиме овозможи ситни грешки поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2.Набљудувачите не се калибрира истата точка бојата прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Пакет содржи : 1 × 10pcs Внатрешни Заб Serrated Заклучување Подлошки.

Спецификација

Избор на клиент