Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Inktastic Спиење Мечка, Имајте на Месечината, Симпатична Мечка Бебе Лигавче

Inktastic Спиење Мечка, Имајте на Месечината, Симпатична Мечка Бебе Лигавче

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

100% Памук.Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.Нашите bibs се чешлани прстен-откачи памук.Засилен со кука и јамка затворање.Создадени само со најдобрите и softest на материјали, што им овозможи на малата една да остане чиста и удобно.Печатени со најдобрите директно на облека технологија на печатење со користење само на ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ мастило, креирање на безбедно и удобно лигавче.На bibs топлина се излечи, па bibs се во можност да бидат измиени безброј пати и не покажува никакви исчезнува, напукнување, или губење на бојата.Inktastic, е едно семејство во сопственост на бизнис кој отпечатоци на сите производи во САД со гордост и интегритет обезбедувајќи најдобар клиент искуство од почеток до крај.Симпатична, забава и симпатична дизајн со мечка да спие на месечината.Модерен и луксузен подарок, совршен за мечка љубовник во вашиот живот.

Спецификација

Избор на клиент