Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Deerts 254VS Пазете се од Патка Ловец 8 x 12 Гроздобер Алуминиум Ретро Метал Знак

Deerts 254VS Пазете се од Патка Ловец 8 x 12 Гроздобер Алуминиум Ретро Метал Знак

DEN 239.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

НАПРАВЕН ВО U. S. A. 8" x 12' Тешки .040 Алуминиум Знак.Печатени користење на ув отпорни бои.Водоотпорна нема да рѓа.Погоден за внатрешна или надворешна употреба.Произведени со заоблени агли и две дупки за бесење. 8" x 12" Новина знаци сигурни дека за да се донесе насмевка.Направен Во U. S. A. кул ретро изгледот на гроздобер една конзерва знак.Знаци се дигитално да се отпечатат на високо квалитетни .040 Алуминиум користење на УВ отпорни бои.Овие знаци се погодни за внатрешна или надворешна употреба.Вклучуваат заоблени агли и дупки за монтажа. 100% задоволството на гарантира.Ако имате проблем да ги споделите со нас и ние ќе го направи тоа право или рефундирање на пари.

Спецификација

Избор на клиент