Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бања Расклопна Прагот на Водата Браната со Океански Бран Дизајн Сува и Влажна Сепарација (66 Инчи)

Бања Расклопна Прагот на Водата Браната со Океански Бран Дизајн Сува и Влажна Сепарација (66 Инчи)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

【Уникатен Дизајн】 : Употреба на влијанието на бранови на дизајн концептот на ленти систем, така водата ќе не overflow поради недоволните вода бариера висина. 【Лесен за употреба】 : ние може да DIY било облик сакаме, свитлива, лесно да се намали, водоотпорен и не-леплива, многу лесен за употреба. 【Погоден за повеќе сцени】 : Погоден за повеќе не-curbside туш области како што кујна, тоалет, мијалник, итн.Туш бариера и задржување систем држи вода во внатрешноста на прагот. 【Разумна Големина】 : 66 "L x 1.57" W x 0.89 "Х., 88" L x 1.57 "W x 0.89" H, можете да изберете големина сакате да ги купите, може да се намали без оглед на големината сакате. 【По-продажбата на услугата】 : Ако имате било какви прашања во врска со нашата количка туш браната или не сте задоволни од производите по купувањето, може да се вратите и размена во секое време.Ние ќе ви одговори навремено во рок од 24 часа.Ние само сакаме да се осигураме дека секој клиент има многу задоволни купување.Искуство, ви благодариме.Големина : 66 Инч.

Спецификација

Избор на клиент