Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
JYHF Декорација Дома Декорација Дневна Соба Екранот Декорација Големи Занаети Украсни Орнаменти колекционерски предмети (Боја : Сина, Големина : 281825cm)

JYHF Декорација Дома Декорација Дневна Соба Екранот Декорација Големи Занаети Украсни Орнаменти колекционерски предмети

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

[Третман]-Стави ги во собата и ги красат соба, како што се клупи, маси, bookcases, полици, јадење маси, bedsides.Нека вашата куќа (соба) имаат друга атракција. 【Квалитет】Безбедно за деца и деца.Карактеристики прекрасен детали и рака-насликани антички заврши додава anostalgia на вашата градина.На shoelaces, кадрави коси, цвеќиња, и frock детали на статуата се фино извајани до совршенство.Производ Материјал— рачно изработени, работи многу добро, издржлив, лесен за чистење.Чистење—Нежно whisk површината на мека крпа, ако тоа треба чисти.Можете да ги користите оцет да ги рѓа ако тоа е rusty по долго време. ★ 【Нашата Услуга】Нашата продавница посветува големо внимание на клиентите искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.;★【Исклучителна појава】Оваа занаетите се во исклучителна форма, живописни во изгледот, модерен и убава, со висока прецизност, добра осветленост и не е лесно да се носат.Тоа го симболизира значењето на мир, убавина и happine;★【Таписерии изработка】декорација е направен од смола материјал, фина изработка, прекрасен изглед, светли бои, а сликата е симетрична и дарежлив, која е многу погодна за купување во парови.;★【Лесно да се одржи и чисти】 дното на табелата е стабилна, стабилна на маса, не е лесно да се скрши; лесно да се чисти, нежно избришете со партал;★ 【погоден за различни сцени】Занаети украси се погодни за вас да се одржи во спалната соба, канцеларија, дневна соба, студија, трговски центар и други околината.

Спецификација

Избор на клиент