Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Demeras Висока Дефиниција Фаќање Картичка Мали Димензии 1080P Преносни Видео Фотографирање Опрема за пренос

Demeras Висока Дефиниција Фаќање Картичка Мали Димензии 1080P Преносни Видео Фотографирање Опрема за пренос

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Поддршка 8/10/12 малку боја длабочина.Поддршка максимална текст резолуција до 4 K.Поддршка повеќето стекнување на софтвер, како што VLC.ПРЕ, Amcap, итн.Поддршка за Windows, и за OS X. Кога се користи стандарден AWG26 кабел, текст пренос на далечина до 15 метри (1080 P и под резолуција).Поддржува максимална излезна резолуција до 1080 P.Функција : 1. Поддршка максимална текст резолуција до 4 K.2. Поддржува максимална излезна резолуција до 1080 P.3. Поддршка 8/10/12 малку боја длабочина.4. Кога се користи стандарден AWG26 кабел, текст пренос на далечина до 15 метри (1080 P и под резолуција).5. Поддршка повеќето стекнување на софтвер, како што VLC.ПРЕ, Amcap, итн.Поддршка за Windows, и за OS X. 6. Во согласност со USB видео UVC спецификации.7. Ниту надворешно напојување потребно, мали димензии, лесно да се носат.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Видео Capture Material : алуминиум alloy Color : Како слика shown Weight : Прибл. 36g HDMI resolution : Максимална поддршка на текст 4 KVideo текст формат : 8/10/12-битна боја depth Video излез на владата : MJPEGVideo излезна резолуција : Максимална излезна резолуција 1080 P@30 Hz Support аудио формат : LPCM1 Input кабел должина на : ≤ 15 милиони/49.2 ft This USB2.0 фаќање картичка може да се соберат HDMI аудио и видео.На аудио и видео сигналите да можат да бидат префрлени на компјутер и паметен телефон за преглед и складирање.Погоден за high-definition стекнување, предавање на снимањето, слики, итн.Пакет Листа : 1 x Видео Фотографирање Card1 x Настава.

Спецификација

Избор на клиент