Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Коса Додатоци Девојки Поставите Шарени Torsion Коса, Коса Додатоци Со Rhinestones DIY Косата Додатоци 1PC

Коса Додатоци Девојки Поставите Шарени Torsion Коса, Коса Додатоци Со Rhinestones DIY Косата Додатоци 1PC

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Материјал : Косата twister венчиња се направени од гума и вештачки циркони, ултра еластична и издржливи доволно за долго време со користење; Циркон има силна стакло сјај и дијамантски блесок, направи вашата коса повеќе shinning и шармантна.Убава и модерен дизајн : мека бенд и светлосни украси, тоа е идеален за вашиот нежен коса.Должина со монистра : прибл. 11.02 инчи / 28cm.Посебен изглед за да одговара на вашата партија костуми, забава и стилски начин да ја промените вашата фризура.Убаво декорација со вашата коса : Нашата симпатична и убава еластична бендови се многу популарни со жените години, деца, тинејџери, девојки, итн.Оваа 11.02 инчи долго жени, девојки коса twister braider може да се користи за да се одржи вашите удира, или се врзуваат плетенка, тоа ќе биде најдобриот избор како подарок за деца или возрасни.Пакетот вклучува : 1 x плетенка гума венчиња (Бои се случајни), можете да ја смените бојата што сакате секој ден.Лесен за употреба и носат со вашата шминка торба или чанта.Лесно да се стави на вашите деца или себе, добро за секојдневна облека.Производот Гаранција : Ние сме посветени на креирање на квалитетни производи и услуги за вас.Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-маил во секое време. ✨Боја : 6 стил за да изберете. ✨Вклучувајќи : 1 PC*коса додатоци.

Спецификација

Избор на клиент