Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ALEGI Аквариум 4 Инчен Воздух Камен Цилиндар Bubbler со Пластични Штит за Hydroponic, Риба Резервоарот

ALEGI Аквариум 4 Инчен Воздух Камен Цилиндар Bubbler со Пластични Штит за Hydroponic, Риба Резервоарот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Овој воздух камен е покриена со пластична на двата краја да се направи на воздухот камен потрајни и да се спречи тоа од протриване Риба резервоарот и Hydroponic сад.Се чисти редовно со четка како тие се обременет по неколку недели или месеци на употреба.Безбедно, Перат & Издржлив материјал се чува риба здрава и безбедна.Одговара за 3/16" внатрешен дијаметар на цевката.Sintered на висока температура (1300 ℃), силни и издржливи, добра воздух дисперзија.Големина : 1.2" x 4" (D x H).Доаѓа со 2 Парчиња Сивиот Воздух Цилиндар Камења.ALEGI Аквариум Воздух Камен Цилиндар Bubbler Камен Со Пластичен Капак за Hydroponic, Риба Резервоарот.

Спецификација

Избор на клиент