Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Grote 46803 Жолто Поле Resalable Леќа Turtleback II Царинење Маркер Светлина (Оптички Леќи)

Grote 46803 Жолто Поле Resalable Леќа Turtleback II Царинење Маркер Светлина (Оптички Леќи)

DEN 1843.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Пакетот Должина на Производот е 4.6 сантиметри.Пакетот Ширина на Производот е 9.1 сантиметри.Пакетот Висина на Производот е 23.9 сантиметри.Објектот Пакет тежина : 0.085 килограми.Времето-тесни леќа заптивка печат Resealability со сијалица замена отпорност на сијалица контакти Turtleback(R) леќа дизајн за максимална издржливост 12,000+ час двојна сијалица.

Спецификација

Избор на клиент