Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кристално Стакло Инјекциска Смеса Накит Angelite 75 Грама (1-Pack)

Кристално Стакло Инјекциска Смеса Накит Angelite 75 Грама (1-Pack)

DEN 598.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Плочка Лекар Накит Додаток е достапен во пред-дозирана пакети за 5.5 lbs.Starlike ЕВО 700 стаклени коцки. 1 пакет по 5.5 lbs.Starlike ЕВО 700 инјекциска смеса.Многу лесно да се инсталира и да ги одржува.Плочка Лекар Накит Додаток е достапен во пред-дозирана пакети за 5.5 lbs.Starlike ЕВО 700 стаклени коцки. 1 пакет по 5.5 lbs.Starlike ЕВО 700 инјекциска смеса.Многу лесно да се инсталира и да ги одржува.Starlike ЕВО 700 стакло инјекциска смеса, на кои можете да додадете На Плочка Лекар Накит адитивот, е дво-компонента проѕирен епоксидна инјекциска смеса за grouting чисто стакло или уметничко мозаик со зглобовите до 4mm.Производ со испарливи органски соединенија (VOC), многу е лесно да се инсталира и да ги одржува.Многу лесно да се примени и чиста.Накит додаток ви дава повеќе од 20 и повеќе боја опции.Никогаш не се решат за здодевен grout.By додавање На Плочка Лекар Накит додаток на Starlike ЕВО 700 Кристално Стакло инјекциска смеса, тоа ќе ви даде совршен украс за фино стакло плочки.Користење на светски високи перформанси и висока мода grouting материјал за стакло плочки, нашите Litokol Starlike ЕВО 700 Кристално Стакло инјекциска смеса, со Накит адитивот, ти дава многу повеќе боја опции, тоа е како додавање на накит за вашите плочка.

Спецификација

Избор на клиент