Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
01 Патување Закачалки, Преносни Облека Закачалки Простор за Заштеда на Отворено за Кампување за Патување

01 Патување Закачалки, Преносни Облека Закачалки Простор за Заштеда на Отворено за Кампување за Патување

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направени од високо‑квалитетни пластични материјали, тоа е издржлив и може да се користи за долгорочно.Тоа може да биде укината до тоа да се направи portable, и тоа може да биде укината за да се намали простор кога не е во употреба.Ви овозможува да ги чувате вашите алишта во место без да паѓаат и ги штити деликатна облека.Повеќенаменски цели, Тоа може да биде укината да се исуши чевли, басени, итн., и ширевте да сува облека, итн., кој е удобен и практичен.Широко се користи за патување, пешачење, кампување или дури и за дома‑се користи.што го прави одличен партнер за патување или на отворено.Функција : 1. Направени од високо‑квалитетни пластични материјали, тоа е издржлив и може да се користи за долгорочно.2. Тоа може да биде укината до тоа да се направи portable, и тоа може да биде укината за да се намали простор кога не е во употреба.3. Ви овозможува да ги чувате вашите алишта во место без да паѓаат и ги штити деликатна облека.4. Повеќенаменски цели, Тоа може да биде укината да се исуши чевли, басени, итн., и ширевте да сува облека, итн., кој е удобен и практичен.5. Широко се користи за патување, пешачење, кампување или дури и за дома‑се користи.што го прави одличен партнер за патување или на отворено.Спецификација : Предмет Тип : Hangers Material : Plastic Unfold Должина : Околу. 44cm / 17.3 in Product Тежина : Околу. 66-71g / 2.3-2.5 oz Пакет Листа : 1 x Hangers .

Спецификација

Item Type:
Hangers
Material:
Plastic
Unfold Length:
Approx. 44cm / 17.3in
Product Weight:
Approx. 66-71g / 2.3-2.5oz
Package List:
1 xHangers    :

Избор на клиент