Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LJQYR Помине Бафер Блок 200pcs Мини Помине Сунѓерот Нокти Датотека Бафер Блок Чистење Пескарење Професионални Помине Алатки Двојно Двострано 10 Бои Мал Фајл Убава и Издр

LJQYR Помине Бафер Блок 200pcs Мини Помине Сунѓерот Нокти Датотека Бафер Блок Чистење Пескарење Професионални Помине Алатки

DEN 758.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

1.Помине уметност buffers и датотеки за поставување користи за помага педикир и маникир. 2.Помага да се направи нокти, мазна и сјајна. 3.Може да се користи на природни нокти. 4.Погодна за двете домашна и професионална употреба.Материјал : Високо еластична Сунѓер.Боја : 10.

Спецификација

Избор на клиент