Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Лос 3D Печатење Mens Качулка Унисекс Дуксери Sweatshirt Есен Streetwear Секојдневен Јакна Тренерки

Лос 3D Печатење Mens Качулка Унисекс Дуксери Sweatshirt Есен Streetwear Секојдневен Јакна Тренерки

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Материјал : Spandex и полиестер направи да се чувствувате мека и удобна, дише и кожа-friendly; Не исчезнува , не pilling; Машина перат, повеќе кул дуксери стил.60% Полиестер, 40% Памук.Се повлече На затворање.Животно Петел Crewneck Тренерки Harajuku 3 D печатење Патент Дуксери Суичери Јакна Дуксери Crewneck Секојдневен Пролет Унисекс Пилешко 3 D Испечатени Патент Pullover Мажите Streetwear Жените Sweatshirt Долг Ракав Суичери Јакна Pullover Тренерки дуксери Хип Хоп Streetwear Блузи Качулка Риболов 3 D Испечатени Мажите Дуксери Суичери Harajuku Маскирани Есен Секојдневен Hoody Патент Качулка Џогирање Sweatshirt Секојдневен Streetwear Неколку Носете Блузи Патент Грб.Голема качулка за Училиште партија!Погодна за жени/ мажи/ девојка/ момче, се надевам, ќе може да се љубовта.Животно Петел Crewneck Тренерки Harajuku 3 D печатење Патент Дуксери Суичери Јакна Дуксери Crewneck Секојдневен Пролет Унисекс Пилешко 3 D Испечатени Патент Pullover Мажите Streetwear Жените Sweatshirt Долг Ракав Суичери Јакна Pullover Тренерки дуксери Хип Хоп Streetwear Блузи Качулка Риболов 3 D Испечатени Мажите Дуксери Суичери Harajuku Маскирани Есен Секојдневен Hoody Патент Качулка Џогирање Sweatshirt Секојдневен Streetwear Неколку Носете Блузи Патент Coat Applicable Сезона : Пролет и Autumn Style : Casual Applicable Сцена : Daily Origin : CN(Потекло)Ракав Должина(cm) : Full Material : Polyester Material : Spandex Gender : MENPattern Тип : Print Clothing Должина : Regular Collar : O-Neck Item Тип : Sweatshirts Closure Тип : None Sleeve Стил : Regular Hooded : Yes Thickness : STANDARDType : Regular Detachable Дел : Nonecolour : како showsseason : Погоден за пролет и autumn Plus големина : XS-7 XL.Повод : маскирани јакни за обичниот, секојдневен живот, спорт, работа, училиште, отворено, патувања, одмор, посебно партија носат; Големи подароци за вашите пријатели, родители, двојки, момчиња и девојчиња, мажи и жени во пролет, есен/есен, зима.

Спецификација

Избор на клиент